محصول جایگزین در صورت ایراد در محصول دریافتی

تمامی محصولات پیش از ارسال، کنترل کیفیت می‌شوند؛

اما چنانچه در چاپ و یا محصول دریافتی، ایرادی وجود داشته باشد، محصول جدید برای شما ارسال خواهد شد.

چاپ پاک نمیشه؟

اگر طبق راهنمای شست‌و‌شویی که همراه با محصول براتون ارسال میشه، حداکثر با دمای ۳۰ درجه، و فقط شستشو با ماشین لباسشویی با شوینده‌های ملایم رو استفاده کنید، طول مدت ماندگاری چاپ تا سال‌ها خواهد ماند.

همه‌ی لباس‌ها ۱۰۰٪ نخ‌پنبه هستند؟

مُقام همیشه سعی می‌کنه که بهترین کیفیت الیفا طبیعی و ۱۰۰٪ نخ‌پنبه رو عرضه کنه؛ و به‌صورت پیش‌فرض لباس‌ها از نخ‌پنبه تولید شده‌ند؛ اما اگر لباس و یا گروهی از لباس‌ها از متریال دیگه‌ای تولید شده باشه، در توضیحات محصول درج میشه.
چون یک دسته‌بندی لیاس‌های اکونومی هم داریم که متریال‌شون نخ نیست و اصطلاحا اسپان نامیده مبشه؛ از پلی‌استر با کیفیت و تکنولوژی چاپ معمولا سابلیمیشن استفاده میشه.

به نام کالا دقت کنید..

تیشرتها راسته هست یا تو کمر گود میشه؟

تیشرت‌های زنانه دارای انحنا و هلالی شکل هستند در بخش کمر

و تیشرت‌های مردانه دوخت راسته دارند.

چند روزه به دستم می‌رسه؟

مدت زمان ارسال محصول در بالای صفحه درج شده:

لباس‌ها معمولا از پیش تولید شده نیست؛ مگر موارد خاص؛ و چون بر اساس سفارش شما، چاپ میشه، ۵ روز کاری بعد از ثبت سفارش زمان نیاز داره، که چاپ بشه و برای ارسال به شما تحویل به پست بشه.

طبیعتا زمان‌بندی پست ایران هم به این زمان اضافه خواهد شد.

یقه‌های زنانه تنگ است؟

یقه‌های تی‌شرت‌های زنانه، کمی بازتر از تیشرت‌های مردانه دوخته شده است.

یقه‌های لباس‌های یونیسکس مثل اورسایز، آستین‌بلند، سویشرت و هودی هم عادی هست و دوخت عمومی دارند.

معرفی لباس های طرح دار «مُقام» با جنس نخ پنبه ۱۰۰٪ الیاف طبیعی.

در فروشگاه مًقام، مجموعه‌ای از تی‌شرت ‌ها، سویشرت ‌ها، تاپ‌ ها و هودی ‌ها با استفاده از جنس نخ‌پنبه (۱۰۰٪ نخ) در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ مگر اینکه در صفحه‌‌ی محصول، نوع دیگری از پارچه و تکنولوژی چاپ درج شده باشد.

چاپ روی لباس‌ های طرح دار نخ‌پنبه به صورت کاملاً دیجیتال و مستقیم بر روی بافت انجام می گیرد که این روش چاپ، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌تری نسبت به چاپ سابلیمیشن (چاپ روی کاغذ و انتقال توسط حرارت به لباس) و چاپ سیلک، با کیفیت و ترکیب رنگی بسیار بالاتری برخوردار است. به عبارت دیگر، جزئیات بیشتری در طرح و رنگ‌ها به شما ارائه می‌شود و این موضوع منجر شده که لباس‌های شما بسیار زیبا و جذاب ظاهر شوند.

به طور تخصصی تر بخواهیم به نوع چاپ لباس طرح دار اشاره کنیم، باید بگوییم که چاپ دیجیتال یک روش پیشرفته و نوین برای چاپ طرح‌ها بر روی لباس‌ها و پوشیدنی‌ها است. این روش از روش‌های سنتی چاپ مانند سابلیمیشن و سیلک چاپ به صورت قابل توجهی متفاوت است. در چاپ دیجیتال طرح مورد نظر به صورت الکترونیکی طراحی شده و سپس با استفاده از پرینترهای دیجیتال و مواد مربوطه، مستقیماً بر روی لباس چاپ می‌شود. این فرایند به کمک رایانه و نرم‌افزارهای طراحی مرتبط با چاپ دیجیتال صورت می‌گیرد. یکی از مزیت‌های اصلی چاپ دیجیتال این است که امکان چاپ طرح‌های پیچیده، چندرنگی و با جزئیات بالا را فراهم می‌کند. همچنین، امکان چاپ طرح‌های سفارشی و تکی به راحتی وجود دارد.

در مقابل، چاپ طرح به روش سابلیمیشن و سیلک از فرایند‌های مرسوم چاپ محسوب می‌شوند. در این روش‌ها، ابتدا طرح مورد نظر روی پارچه چاپ می‌شود و سپس طرح با استفاده از حرارت (در صورت سابلیمیشن) یا فشار (در صورت سیلک چاپ) به لباس منتقل می‌شود. در چاپ سابلیمیشن، رنگ‌ها و جزئیات طرح از طریق یک فیلم حرارتی و با اعمال حرارت به لباس فعلیت می‌کنند. در چاپ سیلک، طرح‌ها با استفاده از الگوهای مخصوص (صافی) و رنگ‌های مختلف بر روی لباس چاپ می‌شوند.

از مزیت‌های چاپ دیجیتال لباس طرح دار نسبت به چاپ سابلیمیشن و سیلک می‌توان به سرعت بالا، امکان چاپ طرح‌های پیچیده و با رنگ‌های متنوع، کیفیت بالا و قابلیت چاپ سفارشی و تکی اشاره کرد. همچنین، در چاپ دیجیتال نیاز به تنظیمات پیچیده‌ای مانند صافی در چاپ سیلک یا فیلم حرارتی در چاپ سابلیمیشن نیست. به طور کلی، چاپ دیجیتال به عنوان یک فناوری پیشرفته و نوین، امکانات و انعطاف بیشتری را در چاپ طرح‌ها بر روی لباس‌ها و پوشیدنی‌ها فراهم می‌کند.

ممکن است پس از فرآیند چاپ مستقیم بر روی لباس، در برخی مواقع یک خط پرس بر روی سطح لباس به چشم بخورد. اما نگران نباشید، این خطوط پس از انجام اولین شستشو از بین خواهند رفت و لباس شما به شکلی کاملاً زیبا و بدون عیب و نقص در اختیارتان خواهد بود.

در لباس‌های بِیسیک (Basic) که در دسته‌بندی جداگانه‌ای قراردارند، پارچه پلی‌استر استفاده شده و چاپ سابلیمشین انجام می‌گردد؛ این دسته‌بندی، قیمت بسیار کمتری نسبت به لباس نخ‌پنبه دارند.

همچنین، در صورتی که هر گونه ایراد یا نقصی در لباس‌های دریافتی وجود داشته باشد، ما آماده همکاری با شما برای فرآیند مرجوعی کالا هستیم.